Adriana Koppe

Adriana Koppe

Vrouwelijk 1865 -

Generaties:      Standaard    |    Verticaal    |    Compact    |    Box    |    Alleen tekst    |    (Uitgebreide)kwartierstaat    |    Voorouderwaaier    |    Media

Generatie: 1

  1. 1.  Adriana Koppe geboren 03 nov 1865, Sliedrecht ,? (dochter van Klaas Koppe en Christina Volker).

    Adriana trouwt Cornelis Visser 17 jan 1885 (civil), Sliedrecht ,?. Cornelis (zoon van Poulus Visser en Marigje Mes) geboren 05 jun 1863, Sliedrecht; overleden 21 jan 1920, Utrecht. [Gezinsblad]

    Kinderen:
    1. N.N. Visser geboren 14 jul 1885, Sliedrecht; overleden 14 jul 1885, Sliedrecht.
    2. Paulus Visser geboren 21 okt 1886, Sliedrecht; overleden 10 mei 1887, Sliedrecht; begraven 14 mei 1887, Sliedrecht.
    3. Paulus Visser geboren 29 okt 1888, Sliedrecht; overleden 23 feb 1974, Sliedrecht; begraven 28 feb 1974, Sliedrecht.
    4. Willem Jasper Visser geboren 19 jul 1892, Sliedrecht.
    5. Klaas Visser geboren 30 sep 1894, Sliedrecht; overleden 04 nov 1963, Sliedrecht; begraven 07 nov 1963, Sliedrecht.
    6. Marigje Visser geboren 12 okt 1897, Sliedrecht; overleden 29 nov 1897, Sliedrecht; begraven 02 dec 1897, Sliedrecht.
    7. Christina Visser geboren 28 sep 1898, Sliedrecht; overleden 08 jul 1899, Sliedrecht; begraven 11 jul 1899, Sliedrecht.
    8. Christina Visser geboren 15 aug 1900, Sliedrecht.
    9. Marigje Visser geboren 22 nov 1902, Sliedrecht; overleden 03 sep 1904, Sliedrecht; begraven 07 sep 1904, Sliedrecht.
    10. Arie Visser geboren 13 okt 1905, Rotterdam; overleden 14 nov 1959, Sliedrecht; begraven 18 nov 1959, Sliedrecht.
    11. Marigje Visser geboren 13 okt 1905, Rotterdam; overleden 14 mrt 1935, Castricum.

Generatie: 2

  1. 2.  Klaas Koppe geboren 05 apr 1827, Sliedrecht (zoon van Arie Korneliszn Koppe en Willemijntje Jansdr de Rouwe); overleden 11 jun 1903, Sliedrecht; begraven 13 jun 1903, Sliedrecht.

    Klaas trouwt Christina Volker 25 nov 1848, Sliedrecht. Christina (dochter van Johannis Tijszn Volker en Adriana Hermansdr Hartog) geboren 30 okt 1827, Sliedrecht; overleden 11 aug 1907, Sliedrecht; begraven 15 aug 1907, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  2. 3.  Christina Volker geboren 30 okt 1827, Sliedrecht (dochter van Johannis Tijszn Volker en Adriana Hermansdr Hartog); overleden 11 aug 1907, Sliedrecht; begraven 15 aug 1907, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Willemijntje Jasperijntje Koppe geboren 25 jan 1849, Sliedrecht; overleden 16 jun 1849, Sliedrecht.
    2. Willemijntje Jasperijntje Koppe geboren 11 mei 1850, Sliedrecht; overleden 21 nov 1850, Sliedrecht.
    3. Willemijntje Jasperijntje Koppe geboren 31 okt 1851, Sliedrecht; overleden 02 okt 1854, Sliedrecht.
    4. Johanna Adriana Koppe geboren 20 feb 1854, Sliedrecht; overleden 09 okt 1854, Sliedrecht.
    5. Willemijntje Jasperijntje Koppe geboren 26 apr 1855, Sliedrecht; overleden 19 jun 1859, Sliedrecht.
    6. Johannis Koppe geboren 21 apr 1857, Sliedrecht.
    7. Arie Koppe geboren 17 jan 1859, Sliedrecht; overleden 23 jul 1859, Sliedrecht.
    8. Arie Koppe geboren 27 sep 1860, Sliedrecht; overleden 18 feb 1861, Sliedrecht.
    9. Willemijntje Jasperijntje Koppe geboren 07 mei 1862, Sliedrecht; overleden 17 jul 1867, Sliedrecht.
    10. Arie Koppe geboren 09 aug 1864, Sliedrecht; overleden 06 sep 1900, Sliedrecht; begraven 10 sep 1900, Sliedrecht.
    11. 1. Adriana Koppe geboren 03 nov 1865, Sliedrecht ,?.
    12. Willem Jasper Koppe geboren 18 sep 1867, Sliedrecht; overleden 22 jul 1887, Rotterdam; begraven 25 jul 1887, Sliedrecht.
    13. Klaas Koppe geboren 17 apr 1870, Sliedrecht; overleden 04 jan 1872, Sliedrecht.


Generatie: 3

  1. 4.  Arie Korneliszn Koppe geboren 28 sep 1793, Oud Alblas (zoon van Kornelis Koppe en Aantje Tijsdr Eijkelenboom); overleden 30 mei 1849, Sliedrecht.

    Arie trouwt Willemijntje Jansdr de Rouwe 03 nov 1818, Sliedrecht. Willemijntje (dochter van Jan Klaaszn de Rouwe en Aantje Jansdr Kooijman) geboren 16 apr 1793, Hardinxveld; overleden 02 jun 1849, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  2. 5.  Willemijntje Jansdr de Rouwe geboren 16 apr 1793, Hardinxveld (dochter van Jan Klaaszn de Rouwe en Aantje Jansdr Kooijman); overleden 02 jun 1849, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Kornelis Koppe geboren 08 jan 1819, Sliedrecht; overleden 18 mrt 1878, Sliedrecht.
    2. Jan Koppe geboren 01 jun 1820, Sliedrecht; overleden 02 jul 1873, Sliedrecht.
    3. Willem Koppe geboren 08 aug 1822, Sliedrecht; overleden 07 dec 1883, Sliedrecht.
    4. Arie Koppe geboren 24 feb 1825, Sliedrecht; overleden 06 nov 1888, Sliedrecht; begraven 10 nov 1888, Sliedrecht.
    5. 2. Klaas Koppe geboren 05 apr 1827, Sliedrecht; overleden 11 jun 1903, Sliedrecht; begraven 13 jun 1903, Sliedrecht.
    6. Aantje Koppe geboren 19 okt 1829, Sliedrecht; overleden 11 jul 1882, Sliedrecht.
    7. Wouter Koppe geboren 11 apr 1832, Sliedrecht; overleden 17 apr 1925, Sliedrecht; begraven 20 apr 1925, Sliedrecht.

  3. 6.  Johannis Tijszn Volker geboren 30 sep 1796, Sliedrecht; gedoopt 02 okt 1796, Sliedrecht (zoon van Tijs Philipszn Volker en Jezanna Hendriksdr van Trooijen); overleden 13 mei 1873, Sliedrecht.

    Johannis trouwt Adriana Hermansdr Hartog 20 jun 1822, Sliedrecht. Adriana (dochter van Hermanus Corneliszn Hartog en Annigje Adriaansdr Visser) geboren 10 jan 1797, Sliedrecht; gedoopt 15 jan 1797, Sliedrecht; overleden 27 apr 1871, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  4. 7.  Adriana Hermansdr Hartog geboren 10 jan 1797, Sliedrecht; gedoopt 15 jan 1797, Sliedrecht (dochter van Hermanus Corneliszn Hartog en Annigje Adriaansdr Visser); overleden 27 apr 1871, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Tijs Volker geboren 20 sep 1822, Sliedrecht; overleden 22 feb 1909, Sliedrecht; begraven 25 feb 1909, Sliedrecht.
    2. Hermanus Martinus Volker geboren 05 nov 1823, Sliedrecht; overleden 29 nov 1886, Sliedrecht; begraven 02 dec 1886, Sliedrecht.
    3. Susanna Volker geboren 01 dec 1825, Sliedrecht; overleden 21 mrt 1880, Sliedrecht.
    4. 3. Christina Volker geboren 30 okt 1827, Sliedrecht; overleden 11 aug 1907, Sliedrecht; begraven 15 aug 1907, Sliedrecht.
    5. Pleuntje Volker geboren 04 sep 1830, Sliedrecht; overleden 20 jun 1858, Sliedrecht.
    6. Johannis Volker geboren 14 okt 1833, Sliedrecht; overleden 18 jan 1841, Sliedrecht.
    7. Annigje Volker geboren 20 dec 1836, Sliedrecht; overleden 11 jan 1912, Sliedrecht; begraven 15 jan 1912, Sliedrecht.
    8. Adriana Volker geboren 14 aug 1839, Sliedrecht; overleden 24 jul 1913, Sliedrecht; begraven 26 jul 1913, Sliedrecht.


Generatie: 4

  1. 8.  Kornelis Koppe begraven 23 jan 1798, Sliedrecht.

    Kornelis trouwt Aantje Tijsdr Eijkelenboom 30 dec 1787, Oud Alblas. Aantje (dochter van Tijs Arienszn Eijkelenboom en Willempje Willemsdr Verbraak) geboren 28 sep 1766, Oud Alblas; overleden 26 jan 1819, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  2. 9.  Aantje Tijsdr Eijkelenboom geboren 28 sep 1766, Oud Alblas (dochter van Tijs Arienszn Eijkelenboom en Willempje Willemsdr Verbraak); overleden 26 jan 1819, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Wouter Korneliszn Koppe geboren 16 jun 1788, Oud Alblas.
    2. Matthijs Korneliszn Koppe geboren 12 jan 1792, Oud Alblas; gedoopt 15 jan 1792, Oud Alblas; overleden 11 jul 1872, Papendrecht.
    3. 4. Arie Korneliszn Koppe geboren 28 sep 1793, Oud Alblas; overleden 30 mei 1849, Sliedrecht.
    4. Willempje Kornelisdr Kop geboren 09 mei 1795, Sliedrecht; begraven 04 jul 1795, Sliedrecht.
    5. Willem Corneliszn Kop geboren 17 jan 1797, Sliedrecht; gedoopt 12 feb 1797, Sliedrecht; begraven 19 aug 1797, Sliedrecht.
    6. Cornelis Corneliszn Kop geboren 03 nov 1798, Sliedrecht; gedoopt 09 dec 1798, Sliedrecht.

  3. 10.  Jan Klaaszn de Rouwe gedoopt 27 jun 1767, Sliedrecht (zoon van Klaas Janszn de Rouwe en Jannetje Jaspersdr Wapperom); overleden 02 dec 1843, Sliedrecht.

    Jan trouwt Aantje Jansdr Kooijman 28 jun 1788, Giessendam. Aantje overleden 3 jun 1803, Giessendam. [Gezinsblad]


  4. 11.  Aantje Jansdr Kooijman overleden 3 jun 1803, Giessendam.
    Kinderen:
    1. Klaas Janszn de Rouwe gedoopt 21 sep 1788, Neder Hardinxveld; overleden 13 okt 1788, Neder Hardinxveld.
    2. Willemijntje Jansdr de Rouwe gedoopt 25 okt 1789, Neder Hardinxveld; overleden 02 nov 1791, Neder Hardinxveld.
    3. Jannigje Jansdr de Rouwen geboren 17 nov 1790, Giessendam; overleden 27 okt 1869, Sliedrecht.
    4. 5. Willemijntje Jansdr de Rouwe geboren 16 apr 1793, Hardinxveld; overleden 02 jun 1849, Sliedrecht.
    5. Geertje Jansdr de Rouwe geboren 10 apr 1796, Neder Hardinxveld; gedoopt 17 apr 1796, Neder Hardinxveld.
    6. Geertje Jansdr de Rouwe geboren 21 dec 1798, Neder Hardinxveld; gedoopt 23 dec 1798, Neder Hardinxveld.

  5. 12.  Tijs Philipszn Volker gedoopt 12 feb 1764, Sliedrecht (zoon van Philip Johanniszn Volker en Pleuntje Tijsdr Meijer); overleden 01 okt 1809, Sliedrecht.

    Tijs trouwt Jezanna Hendriksdr van Trooijen 14 apr 1791, Sliedrecht. Jezanna (dochter van Hendrik Adriaanszn van Trooijen en Lena Hendriksdr van Es) geboren 06 mrt 1773, Sliedrecht; gedoopt 14 mrt 1773, Sliedrecht; overleden 02 mei 1861, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  6. 13.  Jezanna Hendriksdr van Trooijen geboren 06 mrt 1773, Sliedrecht; gedoopt 14 mrt 1773, Sliedrecht (dochter van Hendrik Adriaanszn van Trooijen en Lena Hendriksdr van Es); overleden 02 mei 1861, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Philipus Tijszn Volker geboren 14 sep 1792, Sliedrecht; overleden 04 okt 1836, Sliedrecht.
    2. Hendrik Tijszn Volker geboren 15 jan 1794, Sliedrecht; gedoopt 19 jan 1794, Sliedrecht; overleden 24 sep 1860, Sliedrecht.
    3. Pleuntje Tijsdr Volker geboren 13 aug 1795, Sliedrecht; gedoopt 16 aug 1795, Sliedrecht; overleden 23 sep 1820, Sliedrecht.
    4. 6. Johannis Tijszn Volker geboren 30 sep 1796, Sliedrecht; gedoopt 02 okt 1796, Sliedrecht; overleden 13 mei 1873, Sliedrecht.
    5. Leendert Tijszn Volker geboren 10 okt 1798, Sliedrecht; gedoopt 14 okt 1798, Sliedrecht; overleden 01 sep 1847, Sliedrecht.
    6. Annigje Tijsdr Volker geboren 07 mrt 1800, Sliedrecht; gedoopt 09 mrt 1800, Sliedrecht; overleden 18 nov 1867, Sliedrecht.
    7. Jan Tijszn Schuurman Volker geboren 21 jul 1801, Sliedrecht; gedoopt 09 aug 1801, Sliedrecht; overleden 16 jan 1874, Zwijndrecht.
    8. Elisabeth Tijsdr Volker geboren 26 okt 1802, Sliedrecht; gedoopt 07 nov 1802, Sliedrecht; overleden 07 dec 1888, Sliedrecht; begraven 12 dec 1888, Sliedrecht.
    9. Kornelis Tijszn Volker geboren 13 mrt 1804, Sliedrecht; gedoopt 18 mrt 1804, Sliedrecht; overleden 11 aug 1853, Sliedrecht.
    10. Adriaan Tijszn Volker geboren 05 jun 1805, Sliedrecht; overleden 22 feb 1825, Sliedrecht.
    11. Lena Tijsdr Volker geboren 24 okt 1806, Sliedrecht; overleden 13 nov 1843, Sliedrecht.
    12. Tijs Tijszn Volker gedoopt 13 mrt 1808, Sliedrecht; begraven 22 sep 1810, Sliedrecht.
    13. Tijsina Susanna van Trooijen geboren 03 feb 1810, Sliedrecht; gedoopt 11 feb 1810, Sliedrecht; overleden 28 okt 1885, Sliedrecht.

  7. 14.  Hermanus Corneliszn Hartog gedoopt 13 feb 1752, Sliedrecht (zoon van Cornelis Corneliszn Hartog en Festina Hermanusdr Monteban); overleden 04 nov 1823, Sliedrecht.

    Hermanus trouwt Annigje Adriaansdr Visser 30 aug 1781, Sliedrecht. Annigje (dochter van Adriaan Arienszn Visser en Maijke Pietersdr van Rees) gedoopt 19 mrt 1758, Sliedrecht; overleden 25 dec 1836, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  8. 15.  Annigje Adriaansdr Visser gedoopt 19 mrt 1758, Sliedrecht (dochter van Adriaan Arienszn Visser en Maijke Pietersdr van Rees); overleden 25 dec 1836, Sliedrecht.

    Aantekeningen:

    Getrouwd:
    Bij de huwelijksinschrijving is vermeld dat beide uit Naaltwijk (Sliedrecht) komen.

    Kinderen:
    1. Vastina Hermensdr Hartog gedoopt 17 jan 1784, Sliedrecht; overleden 06 aug 1823, Sliedrecht.
    2. Adriaan Hermanuszn Hartog geboren 08 aug 1788, Sliedrecht.
    3. Maijke Hermanusdr Hartog geboren 22 sep 1789, Sliedrecht; begraven 16 mei 1794, Sliedrecht.
    4. Cornelis Hermanuszn Hartog geboren 10 sep 1791, Sliedrecht; overleden 17 feb 1852, Sliedrecht.
    5. Maijke Hermanusdr Hartog geboren 30 sep 1794, Sliedrecht; overleden 21 jul 1871, Sliedrecht.
    6. 7. Adriana Hermansdr Hartog geboren 10 jan 1797, Sliedrecht; gedoopt 15 jan 1797, Sliedrecht; overleden 27 apr 1871, Sliedrecht.
    7. Annigje Hermanusdr Hartog geboren 14 jul 1799, Sliedrecht; overleden 04 mrt 1818, Sliedrecht.
    8. Arie Hermanuszn Hartog geboren 14 sep 1802, Sliedrecht; begraven 25 mei 1803, Sliedrecht.


Generatie: 5

  1. 18.  Tijs Arienszn Eijkelenboom gedoopt 18 feb 1731, Brandwijk (zoon van Arie Arienszn Eijkelenboom en Annigje Tijsdr van Muijlwijk).

    Tijs trouwt Willempje Willemsdr Verbraak 11 jun 1752, Brandwijk. Willempje (dochter van Willem Dirkszn Verbraak en Jacomijntje van der Kamp) gedoopt 24 okt 1734, Molenaarsgraaf. [Gezinsblad]


  2. 19.  Willempje Willemsdr Verbraak gedoopt 24 okt 1734, Molenaarsgraaf (dochter van Willem Dirkszn Verbraak en Jacomijntje van der Kamp).
    Kinderen:
    1. Annigje Tijsdr Eijkelenboom gedoopt 26 nov 1752, Ottoland.
    2. Jacomijntje Tijsdr Eijkelenboom gedoopt 01 dec 1754, Ottoland; overleden 03 sep 1831, Lekkerkerk.
    3. Arij Tijszn Eijkelenboom gedoopt 23 mei 1756, Molenaarsgraaf.
    4. Willem Tijszn Eijkelenboom gedoopt 06 mei 1758, Oud Alblas; overleden 25 mrt 1842, Alblasserdam.
    5. Dirk Tijszn Eijkelenboom gedoopt 18 mei 1760, Oud Alblas.
    6. Adriaan Tijszn Eijkelenboom gedoopt 21 feb 1762, Oud Alblas.
    7. Dirk Tijszn Eijkelenboom gedoopt 22 jan 1764, Oud Alblas.
    8. 9. Aantje Tijsdr Eijkelenboom geboren 28 sep 1766, Oud Alblas; overleden 26 jan 1819, Sliedrecht.
    9. Neeltje Tijsdr Eijkelenboom gedoopt 19 mrt 1769, Oud Alblas.
    10. Grietje Tijsdr Eijkelenboom geboren 07 okt 1771, Oud Alblas.

  3. 20.  Klaas Janszn de Rouwe geboren 15 jun 1741, Neder Hardinxveld (zoon van Jan Arienszn de Rouwe en Annigje Willemsdr van Wingerden); overleden 15 mei 1781, Neder Hardinxveld.

    Klaas — Jannetje Jaspersdr Wapperom. Jannetje (dochter van Jasper Corneliszn Wapperom en Ariaantje Jansdr Dekker) geboren 22 feb 1741, Bleskensgraaf; overleden 04 okt 1831, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  4. 21.  Jannetje Jaspersdr Wapperom geboren 22 feb 1741, Bleskensgraaf (dochter van Jasper Corneliszn Wapperom en Ariaantje Jansdr Dekker); overleden 04 okt 1831, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Ariaantje Klaasdr de Rouwe gedoopt 23 feb 1766, Hardinxveld; overleden 02 okt 1816, Sliedrecht.
    2. 10. Jan Klaaszn de Rouwe gedoopt 27 jun 1767, Sliedrecht; overleden 02 dec 1843, Sliedrecht.
    3. Jasper Klaaszn de Rouwe geboren 31 dec 1768, Sliedrecht; overleden 29 apr 1823, Streefkerk.
    4. Willem Klaaszn de Rouwe geboren 01 mei 1771, Sliedrecht; overleden 17 sep 1831, Giessendam.
    5. Annigje Klaasdr de Rouwe gedoopt 21 nov 1773, Neder Hardinxveld; overleden 15 jul 1826, Sliedrecht.
    6. Cornelis Klaaszn de Rouwe gedoopt 19 nov 1775, Neder Hardinxveld.
    7. Gerit Klaaszn de Rouwe gedoopt 15 feb 1778, Neder Hardinxveld; overleden 29 nov 1794, Neder Hardinxveld.
    8. Arent Klaaszn de Rouwe gedoopt 19 nov 1780, Hardinxveld; overleden 22 mrt 1842, Sliedrecht.

  5. 24.  Philip Johanniszn Volker geboren 5 dec 1730, Nieder- Elsingen; gedoopt 5 dec 1730, Nieder-Elsingen (zoon van Johann George Volker en Anna Maria Waszmuth); begraven 10 sep 1790, Sliedrecht.

    Philip trouwt Pleuntje Tijsdr Meijer 1757, Sliedrecht. Pleuntje (dochter van Tijs Janszn Meijer en Jannigje Jansdr Kleijn) gedoopt 23 aug 1732, Sliedrecht; overleden 10 mei 1787, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  6. 25.  Pleuntje Tijsdr Meijer gedoopt 23 aug 1732, Sliedrecht (dochter van Tijs Janszn Meijer en Jannigje Jansdr Kleijn); overleden 10 mei 1787, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Johanna Philipsdr Volker gedoopt 20 okt 1754, Sliedrecht; overleden 02 nov 1833, Sliedrecht.
    2. Maria Philipsdr Volker geboren 6 jun 1757, Sliedrecht; gedoopt 12 jun 1757, Sliedrecht; overleden 14 sep 1820, Sliedrecht; begraven 18 sep 1820, Sliedrecht.
    3. Johannis Philipszn Volker gedoopt 13 nov 1758, Sliedrecht.
    4. 12. Tijs Philipszn Volker gedoopt 12 feb 1764, Sliedrecht; overleden 01 okt 1809, Sliedrecht.
    5. Johannis Philipszn Volker geboren 28 feb 1762, Sliedrecht; overleden 29 dec 1790, Sliedrecht.
    6. Jannigje Philipsdr Volker gedoopt 26 mei 1765, Sliedrecht; overleden 06 mrt 1836, Sliedrecht.
    7. Philippus Philipszn Volker geboren 15 okt 1775, Sliedrecht; gedoopt 22 okt 1775, Sliedrecht; overleden 09 mrt 1846, Sliedrecht.
    8. Elisabeth Philipsdr Volker geboren 23 feb 1770, Sliedrecht; overleden 20 okt 1790, Sliedrecht.

  7. 26.  Hendrik Adriaanszn van Trooijen gedoopt 30 okt 1740, Sliedrecht (zoon van Adriaan Hendrikszn van Trooijen en Annigje Teunisdr Boer).

    Hendrik — Lena Hendriksdr van Es. Lena (dochter van Hendrik Corneliszn van Es en Susanne Leendertsdr van Wijngaarden) gedoopt 06 sep 1744, Sliedrecht; overleden 05 mei 1812, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  8. 27.  Lena Hendriksdr van Es gedoopt 06 sep 1744, Sliedrecht (dochter van Hendrik Corneliszn van Es en Susanne Leendertsdr van Wijngaarden); overleden 05 mei 1812, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Adriaan Hendrikszn van Trooijen geboren 26 sep 1770, Sliedrecht; gedoopt 30 sep 1770, Sliedrecht; overleden 11 dec 1838, Sliedrecht.
    2. 13. Jezanna Hendriksdr van Trooijen geboren 06 mrt 1773, Sliedrecht; gedoopt 14 mrt 1773, Sliedrecht; overleden 02 mei 1861, Sliedrecht.
    3. Annigje Hendriksdr van Trooijen geboren 03 jan 1777, Sliedrecht; overleden 14 jul 1849, Sliedrecht.
    4. Hendrik Hendrikszn van Trooijen geboren 15 mrt 1779, Sliedrecht; gedoopt 21 mrt 1779, Sliedrecht; overleden 17 mrt 1859, Sliedrecht.
    5. Janna Hendriksdr van Trooijen geboren 04 jul 1781, Sliedrecht; gedoopt 08 jul 1781, Sliedrecht; overleden 02 okt 1854, Sliedrecht.
    6. Cornelis Hendrikszn van Trooijen geboren 29 jul 1784, Sliedrecht; begraven 13 jan 1785, Sliedrecht.
    7. Kornelis Hendrikszn van Trooijen geboren 14 jan 1786, Sliedrecht; gedoopt 22 jan 1786, Sliedrecht; overleden 17 dec 1856, Sliedrecht.

  9. 28.  Cornelis Corneliszn Hartog gedoopt 10 dec 1724, Sliedrecht (zoon van Cornelis Floriszn Hartog en Aaltje Cornelisdr de Gelder).

    Cornelis — Festina Hermanusdr Monteban. Festina (dochter van Hermanus Adriaanszn Monteban en Teuntje Corsdr Hartog) gedoopt 28 jan 1722, Sliedrecht; begraven 31 aug 1762, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  10. 29.  Festina Hermanusdr Monteban gedoopt 28 jan 1722, Sliedrecht (dochter van Hermanus Adriaanszn Monteban en Teuntje Corsdr Hartog); begraven 31 aug 1762, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Aaltje Cornelisdr Hartog gedoopt 02 jun 1748, Sliedrecht.
    2. Antje Cornelisdr Hartog gedoopt 03 mei 1750, Sliedrecht.
    3. 14. Hermanus Corneliszn Hartog gedoopt 13 feb 1752, Sliedrecht; overleden 04 nov 1823, Sliedrecht.
    4. Cornelis Corneliszn Hartog gedoopt 28 apr 1754, Sliedrecht.
    5. Dirk Corneliszn Hartog gedoopt 11 jan 1756, Sliedrecht.
    6. Teuntje Cornelisdr Hartog gedoopt 15 okt 1758, Sliedrecht; begraven 21 feb 1761, Sliedrecht.
    7. Festina Cornelisdr Hartog gedoopt 29 aug 1762, Sliedrecht; begraven 31 aug 1762, Sliedrecht.

  11. 30.  Adriaan Arienszn Visser gedoopt 14 sep 1732, Sliedrecht (zoon van Arien Adriaanszn Visser en Annigje Corsdr Hartog).

    Adriaan — Maijke Pietersdr van Rees. Maijke (dochter van Pieter Huijmenszn van Rees en Cornelia Dirksdr Buurmans) gedoopt 04 dec 1737, Sliedrecht; begraven 04 jun 1777, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  12. 31.  Maijke Pietersdr van Rees gedoopt 04 dec 1737, Sliedrecht (dochter van Pieter Huijmenszn van Rees en Cornelia Dirksdr Buurmans); begraven 04 jun 1777, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. 15. Annigje Adriaansdr Visser gedoopt 19 mrt 1758, Sliedrecht; overleden 25 dec 1836, Sliedrecht.
    2. Cornelia Adriaansdr Visser gedoopt 12 okt 1760, Sliedrecht; overleden 08 dec 1824, Hardinxveld.
    3. Arij Adriaanszn Visser gedoopt 09 sep 1762, Sliedrecht; overleden 24 okt 1813, Sliedrecht.
    4. Pieter Adriaanszn Visser gedoopt 24 dec 1763, Sliedrecht; overleden 17 nov 1829, Sliedrecht.
    5. Adriaan Adriaanszn Visser gedoopt 01 dec 1765, Sliedrecht; begraven 13 jan 1766, Sliedrecht.
    6. Adriana Adriaansdr Visser gedoopt 27 dec 1765, Sliedrecht; begraven 25 feb 1767, Sliedrecht.
    7. Adriana Adriaansdr Visser gedoopt 06 feb 1768, Sliedrecht; overleden 09 okt 1831, Sliedrecht.
    8. Pietertje Adriaansdr Visser gedoopt 21 apr 1770.
    9. Adriaan Adriaanszn Visser geboren 24 jan 1772, Sliedrecht; overleden 05 sep 1834, Sliedrecht.
    10. Maijke Adriaansdr Visser geboren 07 mei 1773, Sliedrecht; overleden 23 dec 1825, Sliedrecht.
    11. Neeltje Adriaansdr Visser geboren 23 jul 1775, Sliedrecht; overleden 20 jan 1844.


Generatie: 6

  1. 36.  Arie Arienszn Eijkelenboom

    Arie — Annigje Tijsdr van Muijlwijk. Annigje geboren 1690; overleden 17 jun 1747, Brandwijk. [Gezinsblad]


  2. 37.  Annigje Tijsdr van Muijlwijk geboren 1690; overleden 17 jun 1747, Brandwijk.
    Kinderen:
    1. Maaijke Ariesdr Eijkelenboom gedoopt 17 mrt 1715, Brandwijk; overleden 24 sep 1788, Brandwijk.
    2. Antje Ariesdr Eijkelenboom gedoopt 12 sep 1717, Brandwijk.
    3. Adriana Ariesdr Eijkelenboom gedoopt 18 jan 1720, Brandwijk.
    4. Adriana Ariesdr Eijkelenboom gedoopt 29 nov 1722, Brandwijk.
    5. Arie Arienszn Eijkelenboom gedoopt 11 nov 1725, Noordeloos; overleden 20 apr 1806, Gijbeland.
    6. Grietje Ariesdr Eijkelenboom gedoopt 13 sep 1727, Brandwijk.
    7. 18. Tijs Arienszn Eijkelenboom gedoopt 18 feb 1731, Brandwijk.

  3. 38.  Willem Dirkszn Verbraak gedoopt 02 aug 1699, Oud Alblas (zoon van Dirk Dammiszn Verbraak en Maijke Willemsdr Verheul).

    Andere gebeurtenissen:

    • Doopgetuigen: Arij Willemszn, Bastiaan Dammeszn,Jannigje Willemsdr.

    Willem — Jacomijntje van der Kamp. Jacomijntje geboren Voor 1714. [Gezinsblad]


  4. 39.  Jacomijntje van der Kamp geboren Voor 1714.
    Kinderen:
    1. Lijsbeth Willemsdr Verbraak geboren Circa 1723.
    2. 19. Willempje Willemsdr Verbraak gedoopt 24 okt 1734, Molenaarsgraaf.

  5. 40.  Jan Arienszn de Rouwe gedoopt 27 jul 1704, Neder Hardinxveld (zoon van Arien Arijszn de Rouwe en Willemtje Gabrielsdr Kooijman); overleden 30 nov 1768, Neder Hardinxveld.

    Jan — Annigje Willemsdr van Wingerden. Annigje overleden 16 okt 1772, Giessendam. [Gezinsblad]


  6. 41.  Annigje Willemsdr van Wingerden overleden 16 okt 1772, Giessendam.
    Kinderen:
    1. Willem Janszn de Rouwe gedoopt 19 apr 1733, Giessendam; overleden 07 feb 1807, Giessendam.
    2. Willemtje Jansdr de Rouwe gedoopt 18 aug 1736, Giessendam; overleden 04 jun 1805, Hardinxveld.
    3. Cornelis Janszn de Rouwe gedoopt 26 jul 1738, Giessendam.
    4. 20. Klaas Janszn de Rouwe geboren 15 jun 1741, Neder Hardinxveld; overleden 15 mei 1781, Neder Hardinxveld.
    5. Dirk Janszn de Rouwe gedoopt 29 nov 1744, Neder Hardinxveld; overleden 04 apr 1815, Giessendam.
    6. Pieter Janszn de Rouwe gedoopt 12 sep 1751, Neder Hardinxveld; overleden 02 sep 1818, Giessendam.

  7. 42.  Jasper Corneliszn Wapperom gedoopt 08 jun 1698, Bleskensgraaf (zoon van Cornelis Jasperszn Wapperom en Neeltje Jansdr.); overleden 30 jul 1777, Bleskensgraaf.

    Jasper trouwt Ariaantje Jansdr Dekker 18 apr 1734, Bleskensgraaf. Ariaantje (dochter van Jan Laurenszn Dekker en Leentje Dirksdr Hartkoorn) gedoopt 07 okt 1714, Giessen Oudekerk; overleden 08 feb 1753, Bleskensgraaf. [Gezinsblad]


  8. 43.  Ariaantje Jansdr Dekker gedoopt 07 okt 1714, Giessen Oudekerk (dochter van Jan Laurenszn Dekker en Leentje Dirksdr Hartkoorn); overleden 08 feb 1753, Bleskensgraaf.
    Kinderen:
    1. Cornelis Jasperszn Wapperom geboren 30 jan 1735, Bleskensgraaf.
    2. Lena Jaspersdr Wapperom gedoopt 14 jan 1739, Sliedrecht; begraven 08 jul 1796, Sliedrecht.
    3. 21. Jannetje Jaspersdr Wapperom geboren 22 feb 1741, Bleskensgraaf; overleden 04 okt 1831, Sliedrecht.
    4. Neeltje Jaspersdr Wapperom gedoopt 30 jan 1735, Bleskensgraaf; overleden 16 apr 1834, Bleskensgraaf.
    5. Marij Jaspersdr Wapperom gedoopt 28 sep 1749, Bleskensgraaf.

  9. 48.  Johann George Volker gedoopt 02 mrt 1710, Niederelsingen (zoon van Eberwein Hanszn Volker en Anna Gertrud Engelbrecht); begraven 31 jan 1743, Niederelsingen.

    Johann trouwt Anna Maria Waszmuth 22 dec 1729, Niederelsingen. Anna (dochter van Bernhardt Wassmuth en Anna Maria Gerhart) gedoopt 28 sep 1710, Niederelsingen; begraven 25 mrt 1750, Niederelsingen. [Gezinsblad]


  10. 49.  Anna Maria Waszmuth gedoopt 28 sep 1710, Niederelsingen (dochter van Bernhardt Wassmuth en Anna Maria Gerhart); begraven 25 mrt 1750, Niederelsingen.
    Kinderen:
    1. 24. Philip Johanniszn Volker geboren 5 dec 1730, Nieder- Elsingen; gedoopt 5 dec 1730, Nieder-Elsingen; begraven 10 sep 1790, Sliedrecht.
    2. Anna Maria Volker gedoopt 16 jan 1733, Niederelsingen.
    3. Martha Elisalina Volker gedoopt 26 jan 1734, Niederelsingen.
    4. Anna Elisabeth Volker gedoopt 03 jul 1736, Niederelsingen.
    5. Johann Ludwig Volker gedoopt 20 apr 1738, Niederelsingen; begraven 17 jul 1739, Niederelsingen.
    6. Anna Gertrudt Volker gedoopt 09 dec 1740, Niederelsingen.
    7. Johannes Volker gedoopt 04 aug 1743, Niederelsingen.

  11. 50.  Tijs Janszn Meijer

    Tijs — Jannigje Jansdr Kleijn. [Gezinsblad]


  12. 51.  Jannigje Jansdr Kleijn
    Kinderen:
    1. Pleuntje Tijsdr Meijer gedoopt 28 sep 1727, Sliedrecht.
    2. Jan Tijszn Meijer gedoopt 06 feb 1729, Sliedrecht.
    3. Grietje Tijsdr Meijer gedoopt 15 okt 1730, Sliedrecht.
    4. 25. Pleuntje Tijsdr Meijer gedoopt 23 aug 1732, Sliedrecht; overleden 10 mei 1787, Sliedrecht.
    5. Maria Tijsdr Meijer gedoopt 23 aug 1733, Sliedrecht.
    6. Cornelia Tijsdr Meijer gedoopt 23 aug 1733, Sliedrecht.
    7. Cornelia Tijsdr Meijer gedoopt 24 jul 1735, Sliedrecht.
    8. Cornelia Tijsdr Meijer gedoopt 03 feb 1737, Sliedrecht; begraven 06 jul 1802, Sliedrecht.
    9. Johanna Tijsdr Meijer gedoopt 16 mrt 1738, Sliedrecht.

  13. 52.  Adriaan Hendrikszn van Trooijen

    Adriaan — Annigje Teunisdr Boer. [Gezinsblad]


  14. 53.  Annigje Teunisdr Boer
    Kinderen:
    1. Barber Adriaansdr van Trooijen gedoopt 21 aug 1735, Sliedrecht.
    2. Hendrik Adriaanszn van Trooijen gedoopt 27 apr 1738, Sliedrecht; begraven jul 1738, Sliedrecht.
    3. 26. Hendrik Adriaanszn van Trooijen gedoopt 30 okt 1740, Sliedrecht.

  15. 54.  Hendrik Corneliszn van Es gedoopt 06 aug 1713, Giessen Oudekerk (zoon van Cornelis Hendrikszn van Es en Lena Gijsbertsdr Sterrenburg); begraven 04 apr 1750, Sliedrecht.

    Hendrik — Susanne Leendertsdr van Wijngaarden. [Gezinsblad]


  16. 55.  Susanne Leendertsdr van Wijngaarden
    Kinderen:
    1. Cornelis Hendrikszn van Es gedoopt 04 sep 1740, Sliedrecht.
    2. Jan Hendrikszn van Es gedoopt 03 dec 1741, Sliedrecht.
    3. Cornelis Hendrikszn van Es gedoopt 03 feb 1742, Sliedrecht.
    4. 27. Lena Hendriksdr van Es gedoopt 06 sep 1744, Sliedrecht; overleden 05 mei 1812, Sliedrecht.
    5. Gerrit Hendrikszn van Esch gedoopt 12 jun 1746, Sliedrecht; overleden 09 jun 1823, Papendrecht.
    6. Geertje Hendriksdr van Es gedoopt 10 dec 1747, Sliedrecht; begraven 08 jul 1750, Sliedrecht.

  17. 56.  Cornelis Floriszn Hartog (zoon van Floris Arienszn Hartogh en Marrigje Ariensdr.); begraven 11 mei 1761, Sliedrecht.

    Cornelis — Aaltje Cornelisdr de Gelder. Aaltje begraven 05 jul 1769, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  18. 57.  Aaltje Cornelisdr de Gelder begraven 05 jul 1769, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Maijke Cornelisdr Hartog gedoopt 09 apr 1721, Sliedrecht.
    2. Floris Corneliszn Hartog gedoopt 05 jul 1722, Sliedrecht; begraven 17 mei 1787, Sliedrecht.
    3. 28. Cornelis Corneliszn Hartog gedoopt 10 dec 1724, Sliedrecht.
    4. Maijke Cornelisdr Hartog gedoopt 22 jun 1727, Sliedrecht.
    5. Arien Corneliszn Hartog gedoopt 08 mei 1729, Sliedrecht.

  19. 58.  Hermanus Adriaanszn Monteban

    Hermanus trouwt Teuntje Corsdr Hartog 16 mei 1713, Sliedrecht. Teuntje begraven 09 jan 1751, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  20. 59.  Teuntje Corsdr Hartog begraven 09 jan 1751, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Adriaan Hermanuszn Monteban gedoopt 27 mrt 1718, Sliedrecht.
    2. Neeltje Hermanusdr Monteban gedoopt 13 aug 1719, Sliedrecht.
    3. 29. Festina Hermanusdr Monteban gedoopt 28 jan 1722, Sliedrecht; begraven 31 aug 1762, Sliedrecht.
    4. Annigje Hermanusdr Monteban gedoopt 05 nov 1724, Sliedrecht.
    5. Adriaan Hermanuszn Monteban gedoopt 22 mei 1727, Sliedrecht.
    6. Adriaan Hermanuszn Monteban gedoopt 01 aug 1728, Sliedrecht; begraven 13 mrt 1773, Sliedrecht.
    7. Neeltje Hermanusdr Monteban gedoopt 13 aug 1730, Sliedrecht; begraven 27 apr 1787, Sliedrecht.
    8. Adriana Hermanusdr Monteban gedoopt 17 jul 1735, Sliedrecht.
    9. Corstiaan Hermanuszn Monteban gedoopt 12 apr 1733, Sliedrecht; overleden 18 aug 1807, Nieuwpoort.

  21. 60.  Arien Adriaanszn Visser geboren 1697; begraven 21 dec 1778, Sliedrecht.

    Arien — Annigje Corsdr Hartog. Annigje geboren 1699; begraven 08 okt 1767, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  22. 61.  Annigje Corsdr Hartog geboren 1699; begraven 08 okt 1767, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Ariaantje Ariensdr Visser gedoopt 28 dec 1729, Sliedrecht; begraven 02 jan 1806, Sliedrecht.
    2. 30. Adriaan Arienszn Visser gedoopt 14 sep 1732, Sliedrecht.
    3. Neeltje Ariensdr Visser gedoopt 10 jan 1734, Sliedrecht; begraven 18 jun 1790, Sliedrecht.
    4. Corstiaan Arienszn Visser gedoopt 13 nov 1737, Sliedrecht; overleden 17 mei 1835, Sliedrecht.

  23. 62.  Pieter Huijmenszn van Rees gedoopt 23 mrt 1712, Sliedrecht (zoon van Huijmen Abrahamszn van Rees en Cornelia Jansdr van Es); begraven 14 aug 1793, Sliedrecht.

    Pieter — Cornelia Dirksdr Buurmans. Cornelia (dochter van Dirk Johanneszn Buurmans en Marrigje Ariensdr.) gedoopt 23 nov 1718, Sliedrecht; begraven 06 jan 1803, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  24. 63.  Cornelia Dirksdr Buurmans gedoopt 23 nov 1718, Sliedrecht (dochter van Dirk Johanneszn Buurmans en Marrigje Ariensdr.); begraven 06 jan 1803, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Cornelia Pietersdr van Rees geboren 1735; begraven 02 apr 1793, Sliedrecht.
    2. 31. Maijke Pietersdr van Rees gedoopt 04 dec 1737, Sliedrecht; begraven 04 jun 1777, Sliedrecht.
    3. Huijmen Pieterszn van Rees gedoopt 01 mrt 1739, Sliedrecht; overleden 20 dec 1821, Sliedrecht.
    4. Dirk Pieterszn van Rees gedoopt 09 okt 1740, Sliedrecht; overleden 26 aug 1830, Sliedrecht.
    5. Jacob Pieterszn van Rees gedoopt 16 dec 1742, Sliedrecht.
    6. Annigje Pietersdr van Rees gedoopt 05 jul 1744, Sliedrecht; begraven 06 aug 1744, Sliedrecht.
    7. Annigje Pietersdr van Rees gedoopt 25 dec 1745, Sliedrecht; overleden 03 mei 1830, Sliedrecht.
    8. Ariaantje Pietersdr van Rees gedoopt 17 jan 1748, Sliedrecht; begraven 08 aug 1748, Sliedrecht.
    9. Jacob Pieterszn van Rees gedoopt 15 jun 1749, Sliedrecht; overleden 12 feb 1830, Sliedrecht.
    10. Ariaantje Pietersdr van Rees gedoopt 18 jun 1752, Sliedrecht; overleden 05 jan 1814, Sliedrecht.
    11. Pieter Pieterszn van Rees gedoopt 16 mrt 1755, Sliedrecht; begraven 17 jul 1755, Sliedrecht.
    12. Pietertje Pietersdr van Rees gedoopt 13 nov 1757, Sliedrecht; overleden 26 aug 1831, Sliedrecht.
    13. Johanna Pietersdr van Rees gedoopt 25 mei 1760, Sliedrecht; begraven 24 nov 1799, Sliedrecht.


Generatie: 7

  1. 76.  Dirk Dammiszn Verbraak gedoopt 2 apr 1670, Alblasserdam (zoon van Daem Dirckszn. Verbraeck en Ariaentge Jansdr. Deught).

    Dirk trouwt Maijke Willemsdr Verheul 31 aug 1698, Oud Alblas. [Gezinsblad]


  2. 77.  Maijke Willemsdr Verheul
    Kinderen:
    1. 38. Willem Dirkszn Verbraak gedoopt 02 aug 1699, Oud Alblas.
    2. Arij Dirkszn Verbraak gedoopt 24 jan 1701, Oud Alblas.
    3. Arij Dirkszn Verbraak gedoopt 18 jun 1702, Oud Alblas.
    4. Jacob Dirkszn Verbraak gedoopt 05 dec 1703, Oud Alblas.
    5. Willemijntje Dirksdr Verbraak gedoopt 01 jan 1705, Oud Alblas.
    6. Ariaantje Dirksdr Verbraak gedoopt 21 mrt 1706, Oud Alblas.
    7. Jacob Dirkszn Verbraak gedoopt 08 apr 1708, Oud Alblas.
    8. Leendertje Dirksdr Verbraak gedoopt 09 mei 1709, Oud Alblas; overleden 29 mrt 1781, Oud Alblas.

  3. 80.  Arien Arijszn de Rouwe

    Arien trouwt Willemtje Gabrielsdr Kooijman 06 nov 1695, Giessen Oudekerk. [Gezinsblad]


  4. 81.  Willemtje Gabrielsdr Kooijman
    Kinderen:
    1. Cornelis Arienszn de Rouwe gedoopt 22 jul 1696, Neder Hardinxveld.
    2. Gerrit Ariensdr de Rouwe gedoopt 14 jan 1698, Neder Hardinxveld.
    3. Jan Arienszn de Rouwe gedoopt 11 jul 1700, Neder Hardinxveld.
    4. Marigje Ariensdr de Rouwe gedoopt 17 sep 1702, Neder Hardinxveld; begraven 01 jan 1734, Hardinxveld.
    5. 40. Jan Arienszn de Rouwe gedoopt 27 jul 1704, Neder Hardinxveld; overleden 30 nov 1768, Neder Hardinxveld.
    6. Marigje Ariensdr de Rouwe gedoopt 20 mrt 1706, Neder Hardinxveld.
    7. Adriaan Arienszn de Rouwe gedoopt 05 mrt 1713, Neder Hardinxveld.

  5. 84.  Cornelis Jasperszn Wapperom gedoopt 22 okt 1651, Papendrecht (zoon van Jasper Corneliszn Wapperom en Soetje Ariensdr Visser).

    Cornelis trouwt Neeltje Jansdr. 17 nov 1696, Papendrecht. Neeltje overleden 30 apr 1745, Bleskensgraaf. [Gezinsblad]


  6. 85.  Neeltje Jansdr. overleden 30 apr 1745, Bleskensgraaf.
    Kinderen:
    1. 42. Jasper Corneliszn Wapperom gedoopt 08 jun 1698, Bleskensgraaf; overleden 30 jul 1777, Bleskensgraaf.
    2. Jan Corneliszn Wapperom gedoopt 15 nov 1699, Bleskensgraaf; begraven 08 apr 1724, Bleskensgraaf.

  7. 86.  Jan Laurenszn Dekker

    Jan trouwt Leentje Dirksdr Hartkoorn 19 jul 1705, Wijngaarden. Leentje (dochter van Dirk Pauluszn Hartkoorn en Neeltje Jansdr de Kleijne) gedoopt 06 okt 1680, Molenaarsgraaf. [Gezinsblad]


  8. 87.  Leentje Dirksdr Hartkoorn gedoopt 06 okt 1680, Molenaarsgraaf (dochter van Dirk Pauluszn Hartkoorn en Neeltje Jansdr de Kleijne).
    Kinderen:
    1. Geertje Jansdr Dekker gedoopt 20 mrt 1706, Giessen Oudekerk.
    2. Pietertje Jansdr Dekker gedoopt 28 jul 1709, Giessen Oudekerk.
    3. Neeltje Jansdr Dekker gedoopt 16 okt 1712, Giessen Oudekerk.
    4. 43. Ariaantje Jansdr Dekker gedoopt 07 okt 1714, Giessen Oudekerk; overleden 08 feb 1753, Bleskensgraaf.
    5. Neeltje Jansdr Dekker gedoopt 19 apr 1716, Giessen Oudekerk.
    6. Laurens Janszn Dekker gedoopt 07 nov 1717, Giessen Oudekerk.

  9. 96.  Eberwein Hanszn Volker gedoopt ca. 1649, Nothfelden (zoon van Hans Volker); overleden ca. 1683, Nothfelden.

    Eberwein — Anna Gertrud Engelbrecht. [Gezinsblad]


  10. 97.  Anna Gertrud Engelbrecht
    Kinderen:
    1. 48. Johann George Volker gedoopt 02 mrt 1710, Niederelsingen; begraven 31 jan 1743, Niederelsingen.

  11. 98.  Bernhardt Wassmuth

    Bernhardt — Anna Maria Gerhart. [Gezinsblad]


  12. 99.  Anna Maria Gerhart
    Kinderen:
    1. 49. Anna Maria Waszmuth gedoopt 28 sep 1710, Niederelsingen; begraven 25 mrt 1750, Niederelsingen.

  13. 108.  Cornelis Hendrikszn van Es (zoon van Hendrik van Es).

    Cornelis — Lena Gijsbertsdr Sterrenburg. [Gezinsblad]


  14. 109.  Lena Gijsbertsdr Sterrenburg
    Kinderen:
    1. Hendrik Corneliszn van Es gedoopt 05 nov 1699, Giessen Nieuwkerk.
    2. Gijsbert Corneliszn van Es gedoopt 03 feb 1704, Giessen Oudekerk.
    3. 54. Hendrik Corneliszn van Es gedoopt 06 aug 1713, Giessen Oudekerk; begraven 04 apr 1750, Sliedrecht.
    4. Annigje Cornelisdr van Es gedoopt 02 aug 1716, Giessen Oudekerk; overleden 19 mei 1760, Alblasserdam.
    5. Neeltje Cornelisdr van Es gedoopt 31 okt 1717, Giessen Oudekerk; overleden 17 feb 1806, Papendrecht.

  15. 112.  Floris Arienszn Hartogh (zoon van Arijen Corszn Hertog).

    Floris — Marrigje Ariensdr.. [Gezinsblad]


  16. 113.  Marrigje Ariensdr.
    Kinderen:
    1. Gijsbert Floriszn Hartog gedoopt ca. 1700.
    2. Teunis Floriszn Hartog gedoopt 03 jan 1706, Sliedrecht.
    3. Adriaan Floriszn Hartog
    4. Arien Floriszn Hartog begraven 1718, Sliedrecht.
    5. 56. Cornelis Floriszn Hartog begraven 11 mei 1761, Sliedrecht.
    6. Neeltje Florisdr Hartogh
    7. Dirk Floriszn Hartogh

  17. 124.  Huijmen Abrahamszn van Rees geboren ca. 1672, Sliedrecht (zoon van Abraham Claaszn van Rees en Neeltje Bastiaansdr Heuvel).

    Huijmen trouwt Cornelia Jansdr van Es 29 jul 1696, Giessen Nieuwkerk. Cornelia geboren ca. 1678. [Gezinsblad]


  18. 125.  Cornelia Jansdr van Es geboren ca. 1678.
    Kinderen:
    1. Jan Huijmenszn van Rees geboren ca. 1697, Sliedrecht; overleden 31 mrt 1756.
    2. Abraham Huijmenszn van Rees gedoopt ca. 1703, Sliedrecht; begraven 14 jul 1773, Sliedrecht.
    3. Jacob Huijmenszn van Rees gedoopt 28 aug 1707, Sliedrecht.
    4. 62. Pieter Huijmenszn van Rees gedoopt 23 mrt 1712, Sliedrecht; begraven 14 aug 1793, Sliedrecht.
    5. Neeltje Huijmensdr van Rees geboren , Sliedrecht; overleden okt 1770, Sliedrecht.

  19. 126.  Dirk Johanneszn Buurmans

    Dirk trouwt Marrigje Ariensdr. 03 mei 1701, Bleskensgraaf. Marrigje gedoopt ca. 1688, Sliedrecht; begraven feb 1726, Sliedrecht. [Gezinsblad]


  20. 127.  Marrigje Ariensdr. gedoopt ca. 1688, Sliedrecht; begraven feb 1726, Sliedrecht.
    Kinderen:
    1. Weijntje Dirksdr Buurmans gedoopt 02 dec 1714, Sliedrecht.
    2. Adriana Dirksdr Buurmans gedoopt 06 sep 1716, Sliedrecht; begraven 19 aug 1795, Sliedrecht.
    3. 63. Cornelia Dirksdr Buurmans gedoopt 23 nov 1718, Sliedrecht; begraven 06 jan 1803, Sliedrecht.
    4. Annigje Dirksdr Buurmans gedoopt 19 nov 1721, Sliedrecht; begraven 08 jan 1801, Sliedrecht.